תחומי התמחות

דיני מקרקעין

דיני מקרקעין

לתחום המקרקעין הינו מאבני היסוד של העיסוק במשרדנו. המשרד מייצג קבלנים , משקיעים, בעלי קרקעות ויזמים, לפיכך למשרד יכולת וכישורים המאפשרים מתן ייעוץ מקצועי ביותר בכל היבטי עסקאות הנדל”ן. ההבנה המערכתית של היבטי הנדל"ן והתכנון מאפשרת למשרד להעניק ללקוח ערך מוסף לעסקה .

מידע נוסף>
משפט אזרחי | מסחרי

משפט אזרחי | מסחרי

המשרד מייצג לקוחות רבים ומספק להם ייצוג וייעוץ משפטי כולל לתחומי פעילותם. במסגרת זו מלווה משרדנו לקוחות פרטיים ותאגידים מכל הסוגים לרבות חברות, שותפויות, אגודות שיתופיות ועמותות.

מידע נוסף>
הוצאה לפועל

הוצאה לפועל

מחלקת הגבייה וההוצאה לפועל במשרדינו מטפלת בענייני הגבייה של חברות, מפעלים ואנשים פרטיים. הוצאה לפועל של פסקי דין, שטרות, והתחייבויות חוזיות, תוך נקיטת הליכים משפטיים במסגרת לשכות ההוצאה לפועל החל מהליכי התראה ועד להליכים מבצעיים כגון עיקול חשבונות בנק, עיקול מיטלטלין, צו הבאה וכיוצ"ב והכל על מנת לאפשר את גביית החוב עבור הלקוח.

מידע נוסף>

דיני עבודה

דיני עבודה

יחסי העבודה בין עובד ומעביד הם ייחודיים ומחייבים איזון עדין ונכון של שני הצדדים. מצד אחד המעסיק הוא "הבוס" הוא קובע כיצד יתנהל עסקו ומהם הנהלים שיחולו במקום העבודה, ומצד שני לא מן הנמנע הוא כי בין העובד והמעביד תיווצר מערכת יחסים אישית, שכן לרוב השניים מצויים זה במחיצת זה שעות רבות וחולקים את אותה סביבת עבודה וחוויות הקשורות בעבודה. בראי מערכת היחסים הייחודית הזו קיימים חוקי העבודה, שנועדו להגן על העובד ואשר רובם נוקשים ואינם מקנים למעסיק גמישות רבה וממילא לא ניתן לפעול בניגוד אליהם

מידע נוסף>
דיני נזיקין

דיני נזיקין

מחלקת הנזיקין של המשרד, מתמחה בתביעות נזקי גוף ורכוש מכל הסוגים, לרבות עבודות קבלניות, אחריות כלפי צד שלישי, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות כנגד ביטוח לאומי מחלקת נפגעי עבודה ונכות כללית, פוליסות תאונות אישיות, תאונות תלמידים בבית הספר ומחוצה לו וכיוצ"ב.

מידע נוסף>
ביטוח לאומי

ביטוח לאומי

משרדנו מתמחה בייצוג מול הוועדות השונות בביטוח לאומי לקבלת קצבאות נכות בתחומים: נפגעי עבודה, נכות כללית, שר"מ (שרותים מיוחדים), גמלה לילד נכה, דמי תאונה, פטור ממס הכנסה, ייצוג בוועדות ערר ולרבות בבתי הדין לעבודה. אנשים רבים, אינם מודעים לזכויותיהם מהמוסד לביטוח לאומי. אנשים הסובלים מפציעות, נכויות או מוגבלויות שונות, או לחילופין אשר עברו תאונה או מחלה זכאים להטבות שונות מהביטוח לאומי.

מידע נוסף>

איחוד תיקים לחייבים


חייבים בהוצאה לפועל

בעת האחרונה חל שינוי מהותי במערכת ההוצאה לפועל, תוך צמצום הפגיעה בחייבים. עד לאותו שינוי (תיקון 29 לחוק ההוצאה לפועל) חייב שלא היה מבקש חקירת יכולת במועד שנקבע באזהרה, לא מגיש בקשה לאיחוד תיקים או בקשה להכרזתו כחייב מוגבל באמצעים ולא משלם את החוב בתשלומים שנקבעו לו, היה נחשב לחייב בעל יכולת, אשר משתמט מתשלום חובותיו, מרגע סיווגו ככזה, ניתן היה לנקוט בהליכי מאסר, בגין כל סכום חוב, ללא הגבלה. אולם התיקון כאמור והצמצום בפגיעה בחייבים, הביא איתו כלים נוספים לגביית החוב אשר יעילים באותה מידה, וניתן לומר אף יותר.
חייב אשר הוכרז כבעל יכולת המשתמט מתשלום חובותיו (בהתקיים התנאים המקדמיים המפורטים בתיקון לחוק).


ניתן יהיה להטיל עליו את ההגבלות הבאות:

    הגבלת החייב כלקוח מוגבל מיוחד, כמשמעותו בחוק שיקים ללא כיסוי.
    הגבלת החייב מלעשות שימוש בכרטיס חיוב, כמשמעותו בחוק כרטיסי חיוב.
    הגבלת החייב מלייסד תאגיד או מלהיות בעל עניין בתאגיד.
    הגבלת החייב מלקבל דרכון ישראלי, מלהחזיק דרכון או מלהאריך את תוקפם.
    הגבלת החייב מלקבל, להחזיק או הגבלת החייב מלחדש רשיון נהיגה.

חייבים אשר אין ביכולתם לפרוע את חובותיהם באופן מיידי, ניתן לפנות בבקשה לכבוד רשם ההוצאה לפועל, בבקשה להחזר חובותיו באמצעות איחוד כלל תיקיו לתיק אחד (בקשה לאיחוד תיקים או בקשה להכרזת החייב כמוגבל באמצעים) וקביעת תשלום חודשי אחד בלבד בהתאם ליכולתו האמיתית של החייב (ובכפוף להחלטת רשם ההוצאה לפועל).
ככלל, עצם איחוד תיקיו של החייב יביא לכך שיהיה לו תיק אחד בלבד, ולא ניתן יהיה לבצע כנגדו פעולות כנגדו כגון עיקולים על חשבון העו"ש, עיקולי משכורת, צו עיכוב יציאה מהארץ וכמובן הטלת הגבלה מלקבל, להחזיק או הגבלת החייב מלחדש רשיון נהיגה, במסגרת כלל התיקים הפרטניים.  


חשוב לזכור:


בקשה לאיחוד תיקים, לרוב ניתן להגיש פעם אחת בלבד, למעט מקרים מיוחדים, ובשינוי נסיבות, לפיכך יש להגיש את הבקשה באופן מיטבי וחשוב להיוועץ בטרם מוגשת הבקשה, על מנת לקבל את הצו התשלומים המתאים ליכולתו האמיתית של החייב, צו תשלומים גבוה יגרור אי עמידה בצו התשלומים ולפיזור תיק האיחוד וחידוש כל ההליכים כנגד החייב.  

משרדנו מעניק ללקוחותיו טיפול משפטי מלא ומקצועי לצורך איחוד תיקים החל מהצעד הראשון וליווי מלא ואישי במהלך כלל הטיפול.


לקבלת ייעוץ פנו למשרדנו

כתובתנו: הרברט סמואל 59 (בניין הפיאצה) קומה 8 חדרה,
ת.ד 3462  
טלפון: 04-6248402 פקס: 073-7969272

×

הצהרת נגישות

אתר זה נבדק ונמצא נגיש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA. הנחיות הנגישות מבהירות כיצד ליצור תכני אינטרנט נגישים לאנשים עם מוגבלות. עמידה בהנחיות הנגישות מסייעת להפוך את האינטרנט לנגיש וידידות לכל בני האדם.

אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות. אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל.

רמת הנגישות באתר: