תחומי התמחות

דיני מקרקעין

דיני מקרקעין

לתחום המקרקעין הינו מאבני היסוד של העיסוק במשרדנו. המשרד מייצג קבלנים , משקיעים, בעלי קרקעות ויזמים, לפיכך למשרד יכולת וכישורים המאפשרים מתן ייעוץ מקצועי ביותר בכל היבטי עסקאות הנדל”ן. ההבנה המערכתית של היבטי הנדל"ן והתכנון מאפשרת למשרד להעניק ללקוח ערך מוסף לעסקה .

מידע נוסף>
משפט אזרחי | מסחרי

משפט אזרחי | מסחרי

המשרד מייצג לקוחות רבים ומספק להם ייצוג וייעוץ משפטי כולל לתחומי פעילותם. במסגרת זו מלווה משרדנו לקוחות פרטיים ותאגידים מכל הסוגים לרבות חברות, שותפויות, אגודות שיתופיות ועמותות.

מידע נוסף>
הוצאה לפועל

הוצאה לפועל

מחלקת הגבייה וההוצאה לפועל במשרדינו מטפלת בענייני הגבייה של חברות, מפעלים ואנשים פרטיים. הוצאה לפועל של פסקי דין, שטרות, והתחייבויות חוזיות, תוך נקיטת הליכים משפטיים במסגרת לשכות ההוצאה לפועל החל מהליכי התראה ועד להליכים מבצעיים כגון עיקול חשבונות בנק, עיקול מיטלטלין, צו הבאה וכיוצ"ב והכל על מנת לאפשר את גביית החוב עבור הלקוח.

מידע נוסף>

דיני עבודה

דיני עבודה

יחסי העבודה בין עובד ומעביד הם ייחודיים ומחייבים איזון עדין ונכון של שני הצדדים. מצד אחד המעסיק הוא "הבוס" הוא קובע כיצד יתנהל עסקו ומהם הנהלים שיחולו במקום העבודה, ומצד שני לא מן הנמנע הוא כי בין העובד והמעביד תיווצר מערכת יחסים אישית, שכן לרוב השניים מצויים זה במחיצת זה שעות רבות וחולקים את אותה סביבת עבודה וחוויות הקשורות בעבודה. בראי מערכת היחסים הייחודית הזו קיימים חוקי העבודה, שנועדו להגן על העובד ואשר רובם נוקשים ואינם מקנים למעסיק גמישות רבה וממילא לא ניתן לפעול בניגוד אליהם

מידע נוסף>
דיני נזיקין

דיני נזיקין

מחלקת הנזיקין של המשרד, מתמחה בתביעות נזקי גוף ורכוש מכל הסוגים, לרבות עבודות קבלניות, אחריות כלפי צד שלישי, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות כנגד ביטוח לאומי מחלקת נפגעי עבודה ונכות כללית, פוליסות תאונות אישיות, תאונות תלמידים בבית הספר ומחוצה לו וכיוצ"ב.

מידע נוסף>
ביטוח לאומי

ביטוח לאומי

משרדנו מתמחה בייצוג מול הוועדות השונות בביטוח לאומי לקבלת קצבאות נכות בתחומים: נפגעי עבודה, נכות כללית, שר"מ (שרותים מיוחדים), גמלה לילד נכה, דמי תאונה, פטור ממס הכנסה, ייצוג בוועדות ערר ולרבות בבתי הדין לעבודה. אנשים רבים, אינם מודעים לזכויותיהם מהמוסד לביטוח לאומי. אנשים הסובלים מפציעות, נכויות או מוגבלויות שונות, או לחילופין אשר עברו תאונה או מחלה זכאים להטבות שונות מהביטוח לאומי.

מידע נוסף>

ריכוז פעילויות ציבוריות עו"ד יניב דרי

יוזמות בתחום החינוך:

 • הקמת מרכז מוסיקה לראשונה בעיר חדרה (קונסרבטוריון).מתחם בשטח של 800 מ"ר במרכז העיר לטובת הקונסרבטוריון העירוני ולימודי נגינה לילדים ונוער.
  כיום פועלים במסגרת הקונסרבטוריון ביחד עם פרוייקט בית הספר המנגן למעלה מ 400 תלמידים.
   
 • הבאת לימודי המוסיקה ופתיחת החינוך המוסיקאלי בפני ילדים בכיתות ד,ה בבתי הספר היסודיים (חופים תחכמוני, צפרירים, צליל) (פרוייקט "בית הספר המנגן"). הפרויקט יאפשר לתלמידים ללמוד נגינה באופן שוויוני וללא מגבלות סוציו אקונומיות ויפתח בפני התלמידים צוהר לעולם המוסיקה. בנוסף החינוך המוסיקאלי יאפשר לתלמידים להתמודד עם קריאת תווים ויתן לתלמידים כלים להאזנה, שיתוף פעולה ותיאום (כלים בסיסיים לחיים - גם למי שלא ימשיך בלימודי המוסיקה בעתיד).
  בבתי הספר מוקמות תזמורות בית ספריות שתהפוך למושא לגאווה לבית הספר ולתלמידים.
   
 • הובלת עמותת פנאי העיר לתהליך מבני חדש תוך שיפור השרות לתושב והרחבת המענה בתחומי החינוך בקהילה, הפנאי והתרבות.
 • שדרוג ושיפוץ מגרשי ספורט פתוחים ברחבי העיר מתוך תפיסה חברתית קהילתית של מתן מענה לצורך הקיים ברצף החינוכי לאחר שעות הלימודים.
 • טיפול וסיוע לקלוב התעופה בהסדרת המבנה המשרת את הפעילות והסדרת הפעילות אל מול עמותת פנאי העיר.


יוזמות אחרות שקודמו במסגרת שיפור השרות לתושב:

 • טיפול במצוקת החניה במרכז העיר והובלת תכנון וביצוע של חניונים לרווחת התושבים.
 • הובלת היוזמה לכינוס הנדלן שנתי בחדרה לטובת העוסקים בתחום והמעוניינים בעיר תוך מתן אפשרות בלתי אמצעית להפגש ולהיוודע לפונקציונרים באגף ההנדסה ולמדיניות הוועדה.
 • הובלת תהליך לפינוי המדרכות ברחובות הצרים בגבעת אולגה. בניית נישות ע"ח הרשות אליהם יוכנסו פחי האשפה ופינוי הרחובות.
  התהליך נמצא לאחר אישור תקציב עקרוניו לפני פגישת הצגת תיק מוצר לתושבים.

בגזרת הטיפול בתושב:

סיוע לועדי השכונות שביקשו עזרתי בקידום עניינים שוטפים של תחזוקה, תפעול וגם בהתמודדות מול עוולות:

 1. טיפול בענייני תנועה (דוגמת שינוי סימוני אדום לבן, שינוי כיוון תנועה, הסדרת צמתים).
 2. טיפול בעניינים של תחזוקה (חידוש צמחיה, גינון, נקיון בערוגות ובמדרכות).
 3. קידום צרכי השכונה בגזרת המתקנים והתשתיות.

  טיפול בבעיות של תושבים הפונים לקבלת עזרה מול כל אגפי העיריה ומתן אוזן קשבת תוך מענה והחזרת תשובות ענייניות בלוח זמנים הגיוני לפונים.

(לדוגמא סיוע לאוכלוסיית פגועי הנפש בשחרור חסמים בירוקרטיים אשר היוו  איום על המשך תפעול בית הפקה שהופעל בסמטת פלטרין ועבר לרחוב רוטשילד).

 

                     שלכם,

                     יניב דרי

                     להצטרפות לדף הפייסבוק שלי - לחץ כאן

 

×

הצהרת נגישות

אתר זה נבדק ונמצא נגיש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA. הנחיות הנגישות מבהירות כיצד ליצור תכני אינטרנט נגישים לאנשים עם מוגבלות. עמידה בהנחיות הנגישות מסייעת להפוך את האינטרנט לנגיש וידידות לכל בני האדם.

אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות. אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל.

רמת הנגישות באתר: