תחומי התמחות

דיני מקרקעין

דיני מקרקעין

לתחום המקרקעין הינו מאבני היסוד של העיסוק במשרדנו. המשרד מייצג קבלנים , משקיעים, בעלי קרקעות ויזמים, לפיכך למשרד יכולת וכישורים המאפשרים מתן ייעוץ מקצועי ביותר בכל היבטי עסקאות הנדל”ן. ההבנה המערכתית של היבטי הנדל"ן והתכנון מאפשרת למשרד להעניק ללקוח ערך מוסף לעסקה .

מידע נוסף>
משפט אזרחי | מסחרי

משפט אזרחי | מסחרי

המשרד מייצג לקוחות רבים ומספק להם ייצוג וייעוץ משפטי כולל לתחומי פעילותם. במסגרת זו מלווה משרדנו לקוחות פרטיים ותאגידים מכל הסוגים לרבות חברות, שותפויות, אגודות שיתופיות ועמותות.

מידע נוסף>

רשיונות לגני הילדים

רישוי גני ילדים

על פי חוק הפיקוח על בתי ספר, תשכ"ט -1969 (להלן: "חוק הפיקוח"), ועל פי חוק לימוד חובה, תש"ט- 1949 (להלן: "חוק לימוד חובה") חלה חובה להחזיק ברישיון לפי חוק ובהתאם לתנאיו על מנת להפעיל גן ילדים בו מתחנכים באופן שיטתי יותר מעשרה ילדים, מגילאי שלוש ומעלה.

בנוסף על החובה החוקית, על פי החלטת ממשלת ישראל מספר 4088, מיום 8.1.2012 תספק המדינה החל משנת הלימודים תשע"ג חינוך חינם לגילאי 3 ו- 4 לילדים שילמדו בגני ילדים ציבוריים, כך שהורי הילדים יהיו פטורים מתשלום שכר לימוד. מאחר ומדובר בגני ילדים ציבוריים בלבד, על הבעלים של גני הילדים הפרטיים המבקשים לאפשר לתלמידיהם חינוך חינם, לפעול בהקדם להסדרת מעמד הגן, וכן קבלת רישיון לבעלות חדשה.

משרדנו פיתח מומחיות ברזי הליך קבלת הרישוי, וכן נמצאים בקשר רציף עם מנהלת משרד החינוך האמונה על טיפול בבקשות רישוי מוסדות חינוך על פי חוק הפיקוח, ומייצגים מספר רב של גנים לכל אורך שלבי הטיפול בקבלת הרישיון.

על ההליך

הליך קבלת הרישיון תחילתו בבדיקת המצב התכנוני של הנכס בו פועל הגן, ובאם יש צורך קידום פעילות לצורך קבלת היתר להפעלת גן ילדים כדין. בנוסף, לאורך ההליך על הגן לעמוד בין היתר בדרישות בטיחות ותברואה. במסגרת פעילויות אלו מפעיל המשרד יועצים מומחים וביניהם; אדריכל, מודד, תברואן ויועץ בטיחות ועוד. וכן, מייעץ לגן בטרם הפעלת המומחים על מנת למקסם את סיכויי קבלת האישור.

כמו כן, לאור המומחיות שנצברה במשרד, וההיכרות עם המטריה המשפטית ודרישות משרד החינוך, ביכולתינו לספק לגני הילדים מספר רב של פתרונות יצירתיים, שיכולים לקדם גנים לקבלת רישיון וגם לחסוך ללקוחותינו כסף רב.

 

קישור לאתר משרד החינוך, לחץ כאן

נהלי רישוי, לחץ כאן

×

הצהרת נגישות

אתר זה נבדק ונמצא נגיש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA. הנחיות הנגישות מבהירות כיצד ליצור תכני אינטרנט נגישים לאנשים עם מוגבלות. עמידה בהנחיות הנגישות מסייעת להפוך את האינטרנט לנגיש וידידות לכל בני האדם.

אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות. אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל.

רמת הנגישות באתר: